Ozonowanie i zamgławianie

Opinia NIZP – Państwowy Zakład Higieny SARS- CoV-2.

szklane budynki

Ozonowanie i zamgławianie –

SKUTECZNA METODA DEZYNFEKCJI

Firma Nanoslogic poleca usługę ozonowania i zamgławiania każdej powierzchni w obiektach metodą opartą na sprawdzonym biobójczym działaniu preparatu dopuszczonego do stosowania na podstawie decyzji Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Pozwolenie nr 0523/TP/2020 z dnia 09-04-2020 r. jako metody w zwalczaniu SARS- CoV-2.

zamgławianie pomieszczenia

Ozon – najskuteczniejszy wróg w walce

z bakteriami, drobnoustrojami, grzybami i przykrymi zapachami

Ozon (O3) to gaz składający się z trzech cząsteczek tlenu, silny utleniacz który działa 50 razy mocniej i 3000 razy szybciej niż chlor. W ciągu kilkudziesięciu minut rozpada się z powrotem do tlenu co jest jego dużym atutem ponieważ nie pozostawia żadnych substancji toksycznych i szkodliwych dla człowieka oraz zwierząt, wytwarzany jest przez generator ozonu, rozpadając się w powietrzu, wchodzi w reakcje ze związkami organicznymi, niszczy je i pozostawia czyste i świeże powietrze.

Usługa składa się z dwóch etapów :

etap 1:  ozonowanie czyli LIKWIDACJA ZAGROŻEŃ dzięki  zastosowaniu ozonu, który poprzez utlenianie całkowicie niszczy  bakterie, roztocza, pleśnie, zarodniki grzyby, drobnoustroje i alergeny czy zapachy.

etap 2 : zamgławianie  czyli ZABEZPIECZENIE  zdezynfekowanej powierzchni ozonem (pomieszczenia lub wnętrza ) poprzez wytwarzanie mgły w procesie tzw. suchej dyfuzji, która tworzy antybakteryjną powłokę, wydłużającą okres utrzymania czystości i bezpieczeństwa w eksploatowanych pomieszczeniach.

Oba procesy są niezależne od siebie i mogą być stosowane razem lub osobno.

Zastosowanie preparatu biobójczego pozwoli osiągnąć idealną czystość pomieszczeń, wyeliminowanie wszelkich źródeł zagrożenia oraz spełnienie wymogów higieniczno -sanitarnych zalecanych przez NIZP – Państwowy Zakład Higieny.

Sam proces ozonowania i zamgławiania jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez doświadczoną i przeszkoloną kadrę techników, wysokiej jakości generatory, posiadające odpowiednie atesty oraz certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo użytych preparatów. Oczywiście zastosowanie dezynfekcji nie zwalnia z konieczności dochowania podstawowych, właściwych zachowań w obszarze higieny osobistej ludzi i najbliższego otoczenia.
Jednak wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość narażenia się na działanie mikroorganizmów zastosowanie naszej metody zapewni usunięcie zagrożeń oraz wydłużenie czasu do ich ponownego rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel: : 501348906

Bezpieczeństwo zdrowotne Państwa klientów to nasz priorytet

Gdzie dezynfekujemy ? Biura i obiekty administracji publicznej, szkoły, uczelnie, hotele,  pensjonaty, hale sportowe, gabinety masażu, solaria,  siłownie magazyny, archiwa, nieruchomości, budynki mieszkalne, domy prywatne, kamienice, restauracje, bary, wnętrza samochodów osobowych, taxi, salony i komisy samochodowe, przyczepy kempingowe i kampery, warsztaty samochodowe, myjnie samochodowe, lakiernie, kabiny samochodów ciężarowych, autokary turystyczne i inne pojazdy, toalety.

Co dezynfekujemy ? Poręcze, klamki, balustrady, pochwyty oraz wszelkie elementy związane z dotykaniem.

Co można usunąć ? Nieprzyjemne zapachy, jak dym papierosowy, spalenizny po pożarze, zapach zwierząt, świeżo malowanych ścian, pleśni, grzybów, farb, chemikaliów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu

tel: 501 348 906