Promocje

Zadbaj o swój dom z firmą Nanoslogic
Zadbaj o swój dom/nanoslogic.pl

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli salonów kosmetycznych, fryzjerskich, fitness klubów, siłowni, solarium, sal gimnastycznych, gabinetów masażu, odnowy biologicznej, lekarskich, rehabilitacyjnych, sauny.
Polecamy wszystkim, którzy dbają o zdrowie swoje, swoich klientów i pozytywny klimat pomieszczeń, w których przebywają. 
Usługa ” Bezpieczne miejsce” składa się z dwóch etapów wykonania:
Etap 1. Ozonowanie pomieszczeń – zapewnia dezynfekcję i niszczenie chorobotwórczych mikroorganizmów, neutralizację roztoczy, grzybów i innych alergenów, deodoryzację czyli usuwanie niepożądanych i szkodliwych zapachów wynikających z obecności w pomieszczeniach gdzie wymagana jest maksymalna czystość i wysokie standardy higieniczne.
Etap 2. Zamgławianie pomieszczeń – to zabezpieczenie wysterylizowanych powierzchni oraz wydłużenie okresu utrzymania czystości i bezpieczeństwa w eksploatowanych pomieszczeniach.

NA CZYM POLEGA ?

Likwidacja zagrożeń odbywa się poprzez oddziaływanie ozonem, który jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych o silnym działaniu bakteriobójczym. Ozonowanie nie wytwarza żadnych niebezpiecznych związków i eliminuje stosowanie substancji chemicznych, zapobiega infekcjom i zakażeniom. Zabezpieczenie przeprowadzane jest bezpośrednio po zabiegu ozonowania i polega na pokryciu wysterylizowanej powierzchni poprzez zamgławianie warstwą antybakteryjną, którą tworzą nanocząsteczki srebra zapobiegające ponownemu rozwojowi drobnoustrojów.

WYMIERNE EFEKTY I PRESTIŻ

Poprawa jakości świadczonych usług w miejscach przeznaczonych do intensywnego wysiłku, wzrost bezpieczeństwa klientów, wysoki standard warunków higienicznych , długoterminowe utrzymanie sterylnego i czystego otoczenia, poprawa walorów estetycznych, wzrost komfortu klientów.

Otrzymany po zabiegu

CERTYFIKAT „ BEZPIECZNE MIEJSCE „

zdecydowanie podniesie rangę miejsca i zaufanie klientów

Posiadamy ważne badania i certyfikaty potwierdzające skuteczność

preparatów i ich bezpieczeństwo dla zdrowia i otoczenia.

Zapraszamy do kontaktu w formie spotkania na którym nasz Autoryzowany Przedstawiciel przedstawi wycenę oraz formę wykonania usługi. 

Kontakt tel: 503 138 114

e-mail : nanoslogic@onet.pl

Każdy klient jest dla nas ważny !

Kampania Bezpieczne miejsce
mgła na tle ściany w pomieszczeniu