Ozonowanie i zamgławianie

Ozonowanie i zamgławianie –

SKUTECZNA METODA DEZYNFEKCJI

Firma Nanoslogic poleca usługę ozonowania i zamgławiania pomieszczeń, wnętrz samochodów i innych obiektów metodą opartą na sprawdzonym biobójczym działaniu srebra.

zamgławianie pomieszczenia

Ozon – najskuteczniejszy wróg w walce

z bakteriami, wirusami i przykrymi zapachami

Ozon (O3) to gaz składający się z trzech cząsteczek tlenu, silny utleniacz który działa 50 razy mocniej i 3000 razy szybciej niż chlor. W ciągu kilkudziesięciu minut rozpada się z powrotem do tlenu co jest jego dużym atutem ponieważ nie pozostawia żadnych substancji toksycznych i szkodliwych dla człowieka oraz zwierząt, wytwarzany jest przez generator ozonu, rozpadając się w powietrzu, wchodzi w reakcje ze związkami organicznymi, niszczy je i pozostawia czyste i świeże powietrze.

Usługa składa się z dwóch etapów :

etap 1:  ozonowanie czyli LIKWIDACJA ZAGROŻEŃ dzięki  zastosowaniu ozonu, który poprzez utlenianie całkowicie niszczy  bakterie, roztocza, pleśnie, zarodniki grzyby, drobnoustroje , wirusy i alergeny.

etap 2 : zamgławianie  czyli ZABEZPIECZENIE  zdezynfekowanej powierzchni (pomieszczenia lub wnętrza ) poprzez wytwarzanie mgły która tworzy antybakteryjną powłokę, wydłużającą okres utrzymania czystości i bezpieczeństwa w eksploatowanych pomieszczeniach.

Zastosowanie Aktywnego Srebra, podczas drugiego etapu pracy, uniemożliwia rozwój mikroorganizmów i do minimum ogranicza zagrożenie ponowną infekcją.

Dzięki temu nasza metoda jest bardzo skuteczna a jednocześnie bezpieczna i zabezpiecza pomieszczenia na długi czas.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel: : 503138114, 501348906

Nanoslogic posiada doświadczoną i przeszkoloną kadrę techników wykonujących usługę oraz  odpowiednie certyfikaty i badania potwierdzające bezpieczeństwo użytych preparatów dla  człowieka i otoczenia. Polecamy swoje usługi wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zachowania bezpieczeństwa, higieny oraz większego narażenia na rozwój drobnoustrojów. 

Zastosowanie ozonowania i zamgławiania w obiektach :

Biura i obiekty administracji publicznej, szkoły, uczelnie, hotele,  pensjonaty, hale sportowe, gabinety masażu, solaria,  siłownie magazyny, archiwa, nieruchomości, budynki mieszkalne, domy prywatne, kamienice, restauracje, bary, wnętrza samochodów osobowych, taxi, salony i komisy samochodowe, przyczepy kempingowe i kampery, warsztaty samochodowe, myjnie samochodowe, lakiernie, kabiny samochodów ciężarowych, autokary turystyczne i inne pojazdy, toalety.

Co można usunąć ? Nieprzyjemne zapachy, jak dym papierosowy, spalenizny po pożarze, zapach zwierząt, świeżo malowanych ścian, pleśni, grzybów, farb, chemikaliów.

Zapraszamy do współpracy Zarządców i Agentów Nieruchomości, którym proponujemy nie zobowiązujące spotkanie z naszym Autoryzowanym Przedstawicielem , na którym opowie on o naszej usłudze, przedstawi możliwe rozwiązania i wycenę. 

Poniżej video przedstawiające przebieg ozonowania i zamgławiania wykonane w naszej firmie.


Proces ozonowania i zamgławiania Nanoslogic

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane

do kontaktu

tel: 503138114, 501348906

Zadbaj o swój dom z firmą Nanoslogic
Zadbaj o swój dom/nanoslogic.pl