Usługa – ozonowanie i zamgławianie pomieszczeń

Firma Nanoslogic zajmuje się ozonowaniem i zamgławianiem pomieszczeń, wnętrz samochodów i innych obiektów. 
Na czym polega usługa ozonowania i zamgławiania pomieszczeń ? 


Usługa polega na  niechemicznej eliminacji bakterii, roztoczy, pleśni, zarodników grzybów, drobnoustrojów, wirusów, alergenów i nieprzyjemnych zapachów z naszego otoczenia na które jesteśmy cały czas  narażeni. Wszechobecna chemia i coraz mniejsza odporność na wirusy i choroby spowodowała, że człowiek zaczyna zwracać się w stronę środowiska naturalnego, zaczyna dbać o siebie i swoją rodzinę, stosuje preparaty i urządzenia przyjazne dla człowieka i otoczenia.

Nasza usługa czyszczenia i dezynfekcji wnętrz i pomieszczeń oparta jest na sprawdzonym biobójczym działaniu srebra na bakterie i zarodniki grzybów.

Zastosowanie Aktywnego Srebra, które uniemożliwia rozwój mikroorganizmów i do minimum ogranicza zagrożenie infekcją sprawiło, że metoda jest bardzo skuteczna a jednocześnie bezpieczna.

W ramach świadczenia usługi  stosujemy :

etap 1:  ozonowanie czyli LIKWIDACJA ZAGROŻEŃ dzięki  zastosowaniu ozonu, który poprzez utlenianie całkowicie niszczy  bakterie, roztocza, pleśnie, zarodniki grzyby, drobnoustroje , wirusy i alergeny.

etap 2 : zamgławianie  czyli ZABEZPIECZENIE  zdezynfekowanej powierzchni (pomieszczenia lub wnętrza ) poprzez wytwarzanie mgły która tworzy antybakteryjną powłokę, wydłużającą okres utrzymania czystości i bezpieczeństwa w eksploatowanych pomieszczeniach.

Właściwości produktów zawierających nanocząsteczki:

  • wydłużają okres przechowywania i przydatności do użytkowania,
  • wpływają  na podwyższoną trwałość użytkowania materiałów,
  • zwiększają  bezpieczeństwo zdrowotne,
  • zmniejszają  zagrożenie mikrobiologiczne,
  • obniżają  koszty bieżącej konserwacji,
  • obniżają  koszty remontów okresowych.

Co to jest ozon – kliknij poniżej a dowiesz się więcej…. 
Dobrze znamy ten zapach powietrza po burzy, który powstaje podczas uderzeń piorunów………..

ozonowanie pomieszczeń Sosnowiec

 

zamgławianie pomieszczenia

Polecamy ozonowanie wnętrza oraz zamgławianie czyli nakładanie powłoki antybakteryjnej, hydrofobowej, która odświeża i zabezpiecza przed osiadaniem brudu, kurzu i miliardów  roztoczy we wnętrzu pojazdu. Zastosowane preparaty oparte o metodę pozyskiwania nano cząsteczek sprawiają, że powierzchnie są lepiej zabezpieczone i przez ok. 6-9 miesięcy wystarczy spłukać wodą, przetrzeć szmatką i gotowe….. Bez używania detergentów czy chemicznych produktów do czyszczenia.  Co oczywiście  też nie jest bez znaczenia bo oszczędzamy czas i pieniądze.

Nanoslogic posiada doświadczoną i przeszkoloną kadrę techników wykonujących usługę oraz  odpowiednie certyfikaty i badania potwierdzające bezpieczeństwo użytych preparatów dla  człowieka i otoczenia.Polecamy swoje usługi wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zachowania bezpieczeństwa, higieny oraz większego narażenia na rozwój drobnoustrojów. 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel: : 503138114, 501348906

Biura i obiekty administracji publicznej, szkoły, uczelnie, hotele,  pensjonaty, hale sportowe, gabinety masażu, solaria,  siłownie magazyny, archiwa.” Zdrowe i bezpieczne budynki „

dom2

Nasza oferta skierowana jest również do zarządców i posiadaczy nieruchomości. Proponujemy oczyszczanie pomieszczeń ze szkodliwych alergenów, grzybów, roztoczy i innych drobnoustrojów w kamienicach, budynkach mieszkalnych, domach, szczególnie na klatkach schodowych, korytarzach, poddaszach, piwnicach. 

Odświeżanie pomieszczeń, usuwanie brzydkich zapachów jak dym papierosowy, zapach zwierząt czy świeżo malowane ściany.

Zapraszamy do współpracy Zarządców i Agentów Nieruchomości, którym proponujemy nie zobowiązujące spotkanie z naszym Autoryzowanym Przedstawicielem , na którym opowie on o naszej usłudze, przedstawi możliwe rozwiązania i wycenę. 

Glinkowanie samochodu preparatem Nano Glinka

OFERTA SPECJALNA

dotyczy posiadaczy samochodów osobowych, środków transportu publicznego, korporacji Taxi, salonów i komisów samochodowych, posiadaczy przyczep kempingowych i kamperów, warsztatów samochodowych, myjni samochodowych, lakierni, kabin samochodów ciężarowych, autokarów turystycznych i innych pojazdów.

Poniżej video przedstawiające przebieg ozonowania i zamgławiania wykonane w naszej firmie.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane

do kontaktu

tel: 503138114, 501348906

Zadbaj o swój dom z firmą Nanoslogic
Zadbaj o swój dom/nanoslogic.pl