O nas


Witamy na stronie Grupy Nanoslogic !

Firma Nanoslogic została stworzona dzięki grupie osób, które w wyniku poznania procesu tworzenia całkowicie innowacyjnych produktów opartych na nanotechnologii, stworzyły wizję szerokich możliwości zastosowania tych produktów oraz możliwość pozyskania nowych zwolenników nanotechnologii. Jako firma, współpracując z producentami chcemy promować nowe technologie oparte na nanocząsteczkach.

Nasza działalność obejmuje :

  1. Wprowadzanie do obrotu produktów opartych o najnowsze zdobycze nanotechnologii.

W ofercie oferujemy powłoki hydrofobowe i impregnaty nano do czyszczenia i pielęgnacji samochodów, szyb, karoserii, urządzeń gospodarstwa domowego, kabin prysznicowych, okien , luster a także do czyszczenia powierzchni z granitu, marmuru, kamienia naturalnego oraz deodoryzacji klimatyzacji i wentylacji. To niektóre z naszych produktów, oferta jest ciągle poszerzana o nowy asortyment.

  1. Usługi ozonowania i zamgławiania pomieszczeń.

Usługa polega na niechemicznej eliminacji bakterii, roztoczy, pleśni, zarodników grzybów, drobnoustrojów, alergenów i nieprzyjemnych zapachów z naszego otoczenia na które jesteśmy cały czas narażeni. Więcej informacji w zakładce: Ozonowanie i zamgławianie

  1. Sprzedaż detaliczną i hurtową preparatów hydrofobowych oferujemy w naszym sklepie na stronie: https://www.nanosklep24.pl/
  1. Sprzedajemy również na Allegro pod nickami :

NANOWORLD , PERFECTSTORE

Szanowni Klienci !
Jesteśmy zgranym zespołem, z doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta. Wierzymy, że produkty, które Wam polecamy znajdą swoich stałych sympatyków wśród Was i nie tylko. Wszystkim zapewnimy kompleksową obsługę, rzetelne informacje i fachową pomoc. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi, tak więc piszcie do nas w razie wątpliwości, pytań albo tak zwyczajnie na ” dzień dobry” …..


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s